Sunday, 26 February 2012

اسرائيل-ايران در آن هنگام درگيري ايالات متحده باشد

اسرائيلي ها پيشگيرانه حمله به تاسیسات هسته ای ايران جلب كند ايالات متحده در خاورميانه جديد به يك درگيري, كه با چشم انداز يک جنگ جديد خسته پنتاگون از گرفتاريهاي بسيار محتاط بود.منظورم این است که که می تواند به خدمت در فشار قرار دارد و صف‌ آلاف رویترز آمريكا احساس مصئونيت ميکنند, ناو جنگي, عمليات ويژه نيروهاي پياده نظام و ممکن است بوسیله هوانقل وانتقال یافته با رویترز گفت وگوها پيش بينی در يكي از مناطق دارای حالت انفجارگونه ای در دنيا است.
"کریم سجادپور، متخصص شرق میانه در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی می گوید:" اسرائیل می تواند جنگ با ایران آغاز کند، اما آن را به خوبی ممکن است آمریکا به آن نتیجه گیری است.درگیری مسلحانه با ایران است به دور از خاص است. دیپلماسی حمایت شده با مجازات های اقتصادی به طور فزاینده ای دشوار است که هنوز از سوی ایالات متحده دیده می شود و بسیاری از دیگر نقاط جهان به عنوان ارزش پیگیری در حال حاضر، زیرا گزینه های دیگر - رفتن به جنگ و یا به سادگی به انجام هیچ چیز - در نظر گرفته خطرناک تر است.با این حال، اسرائیل نگران است که ایران به زودی می تواند یک "ناحیه ایمنی" است که در آن به اندازه کافی از مواد هسته ای خود را فراتر از دسترس قدرت هوایی اسرائیل به طوری که ایران می تواند به توقف و یا شاید می تواند تنها توسط قدرت شلیک برتر آمریکا متوقف شده را وارد کنید.اگر اسرائیل در آمریکا ساخته هواپیماهای اعتصاب موفق به نفوذ به حریم هوایی ایران و بمب اصلی هسته ای ایران امکانات، که برخی از آنها زیرزمینی هستند، پس از آن ایران خواهد بود انتظار می رود در هر تعداد از راه های مقابله به مثل است. که احتمالا می تواند شلیک موشک های بالستیک شهاب-3 در تل آویو یا دیگر اهداف اسرائیل باشد.ایران ممکن است روش مستقیم کمتر، و با تکیه بر متحدان حزب الله در لبنان و حماس شبه نظامیان در غزه به منظور ضربه زدن به اسرائیل با موشک از طیف نزدیکتر است.ایران همچنین ممکن است تنگه هرمز، مسیر حمل و نقل کلیدی برای نفتکش جهان را مسدود کند. این می تواند بحرین اطراف، به 5 ناوگان نیروی دریایی ایالات متحده حمله می کنند. در هر کدام از این سناریو، ارتش ایالات متحده به طور تقریبا قاطعانهای به عقب نشینی برخورد، احتمالا با حملات در برابر نیروی دریایی ایران و یا هدف های زمین است.

مایکل O'Hanlon، تحلیلگر دفاعی در موسسه بروکینگز، می بیند فرصتی که ایالات متحده تا حد زیادی می تواند اقامت در خارج از مبارزه با اسرائیل رخ داد برای اولین بار. او گفت: اگر دفاع هوایی ایران به ضربت بزمین کوبیدن یک خلبان جنگنده اسرائیل، با این حال، نیروهای عملیات ویژه ایالات متحده ممکن است فرستاده می شود تا او را نجات.

اگر منقوط ایران آمریکا آماده شدن برای پرتاب یک موشک بالستیک در اسرائیل در یک اقدام تلافی جویانه، "این امکان وجود دارد که ما تصمیم می گیرد که موشک را از" O'Hanlon است. "من در برابر بسیاری از دخالت مستقیم آمریکا شرط می بندم."

No comments:

Post a Comment